Muzeum Borów Tucholskich

Strona główna


Witamy na stronie internetowej Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi.

Aktualności

Muzealne mury w wieczornym świetle sztuki i kultury

Powiększ zdjęcie

Starosta Tucholski Michał Mróz zaprasza na imprezę pn. Muzealne mury w wieczornym świetle sztuki i kultury PISMO I DRUK. Impreza odbędzie się 18.05.2018 r. (tj. piątek) w godz. 18.00 -21.00 w budynku Muzeum Borów Tucholskich przy ul. Podgórnej 3 w Tucholi.

 

Czytaj więcej o: Muzealne mury w wieczornym świetle sztuki i kultury

Weekend majowy w Muzeum Borów Tucholskich

Powiększ zdjęcie

Serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości do zwiedzania wystaw w Muzeum Borów Tucholskich

Czytaj więcej o: Weekend majowy w Muzeum Borów Tucholskich

Wiosna na tarasie według młodych architektów krajobrazu

Powiększ zdjęcie

25 kwietnia w Muzeum Borów Tucholskich otwarta została wystawa pn. „Wiosna na tarasie według młodych architektów krajobrazu". Uroczystego otwarcia wystawy dokonał dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi p. Ireneusz Wesołowski w towarzystwie Wicestarosty Tucholskiego p. Zenona Poturalskiego i radnej powiatu tucholskiego p. Anny Ziegler.

Czytaj więcej o: Wiosna na tarasie według młodych architektów krajobrazu

Twórczość Józefa Wróblewskiego

Powiększ zdjęcie

23 marca w Muzeum Borów Tucholskich odbył się wernisaż poświęcony twórczości Józefa Wróblewskiego. Uroczystego otwarcia wystawy dokonał Sekretarz Powiatu Tucholskiego Maciej Korda, który podziękował w ciepłych słowach autorowi za skorzystanie z gościnności Muzeum Borów Tucholskich, które zawsze jest otwarte dla wszelkiego typu działalności kulturalnej.

Czytaj więcej o: Twórczość Józefa Wróblewskiego

Wernisaż wystawy "Twórczość Józefa Wróblewskiego"

Powiększ zdjęcie

Starosta Tucholski zaprasza na otwarcie wystawy "Twórczość Józefa Wróblewskiego”. Wernisaż odbędzie się 23.03.2018 r. (tj. piątek) o godz. 16.00 w budynku Muzeum Borów Tucholskich (Tuchola, ul. Podgórna 3)

Czytaj więcej o: Wernisaż wystawy "Twórczość Józefa Wróblewskiego"

Kiermasz Wielkanocny 2018

Powiększ zdjęcie

W niedzielę 18.03.2018 r. w Książnicy Tucholskiej przy ul. Pocztowej 7 b w godz. 10.00 - 14.00 odbędzie się świąteczny kiermasz.
Serdecznie zapraszamy !!!

Czytaj więcej o: Kiermasz Wielkanocny 2018

Wernisaż wystawy "Pędzlem haftowane", koncert "Love is blue"

Powiększ zdjęcie

We wtorek 13 lutego w Muzeum Borów Tucholskich otwarto wystawę malarstwa „Pędzlem haftowane” Stanisławy Neubauer, w trakcie której odbył się koncert pt. „Love is blue”w wykonaniu Sandry Łangowskiej i Kazimierza Żarskiego z gościnnym występem Natalii Muchowskiej i Damiana Kolassy. Gości powitał i uroczystego otwarcia wystawy dokonał Wicestarosta Tucholski Zenon Poturalski.

Czytaj więcej o: Wernisaż wystawy "Pędzlem haftowane", koncert "Love is blue"

Moja Niepodległa

Powiększ zdjęcie

W piątek 9 lutego w Muzeum Borów Tucholskich odbyła się akademia z okazji 98 rocznicy powrotu Tucholi do Macierzy.

Czytaj więcej o: Moja Niepodległa

"Pędzlem Haftowane" malarstwo Stanisławy Neubauer

Powiększ zdjęcie

Starosta Tucholski Michał Mróz zaprasza na otwarcie wystawy: "Pędzlem haftowane" malarstwo Stanisławy Neubauer połaczone z koncertem pt. "Love is blue" w wykonaniu Sandry Łangowskiej i Kazimierza Żarskiego z gościnnym występem Krzysztofa Kozłowskiego, Natalii Muchowskiej i Damiana Kolassy Wernisaż odbędzie się 13.02.2018 r. (tj.wtorek) o godz. 17.30 w budynku Muzeum Borów Tucholskich (Tuchola, ul. Podgórna 3)

Czytaj więcej o: "Pędzlem Haftowane" malarstwo Stanisławy Neubauer

"Moja Niepodległa"

Powiększ zdjęcie

Muzeum Borów Tucholskich wraz z Przedszkolem nr 1 w Tucholi zapraszają 9 lutego 2018 r. na godzinę 17:00 do budynku muzeum przy ul. Podgórnej 3 w Tucholi, gdzie dzieci z grupy "Wilczki" przedstawią mieszkańcom Powiatu oraz przybyłym gościom akademię z okazji 98. rocznicy powrotu Tucholi do Macierzy. Przedstawienie przedszkolaków uświetni występ Ameli Szrajber. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Czytaj więcej o: "Moja Niepodległa"